GIDEO.EU

IŠMANUSIS AUDIOGIDAS TAVO KELIONĖMS

Šis audiogidas pasirinktoje kelionėje suteikia visą reikalingą informaciją interaktyviu ir išmaniu būdu per jūsų mobilųjį įrenginį. 

Tereikia pasirinkti norimą maršrutą, įjungti garsą arba užsidėti ausines ir sekti nurodymus žemėlapyje. Kai pasiekiate įdomią vietą, automatiškai pasileidžia pasakojimas apie konkretų objektą. Maršrutai įtraukia įvairias transporto priemones, o gidų pasakojimai praturtina jūsų patirtį.

Mūsų tikslas yra, kad jūsų kelionių įspūdžiai ilgai gyventų jūsų atmintyje. Pasakojimai sukuriami taip, kad galėtumėte viską suprasti, pajusti ir patirti kartu su mus.

Tai puiki proga atrasti gražius ir nepažįstamus šalies kampelius


Mūsų tikslas yra, kad jūsų kelionių įspūdžiai ilgai gyventų jūsų atmintyje. Pasakojimai sukuriami taip, kad galėtumėte viską suprasti, pajusti ir patirti kartu.

#PažinkGarsu sav o ar naują gatvę, miestą, šalį, pasaulį. Mobiliąją programėlę rasi „Apple“ bei „Google Play“ parduotuvėse.

 

KAIP NAUDOTIS?

Žingsniai:

1. Parsisiųskite aplikaciją.

2. Pasirinkite Jums priimtiną kalbą (daugiausiai maršrutų anglų kalba).

3. Pasirinkite šalį kurioje norite keliauti

4. Išsirinkite maršrutą (galite naudoti filtrą)

5. Jeigu maršruts mokams, pasirinkite "Pirkti" 

6. įsigijus maršrutą pasirinkit enaviguoti į pradžią, kai būsit vietoje, spauskite trikampio ikiną "play" užsidėkite ausines arba pasididinkite garsą ir sekite žemėlapio nurodymais ;) 

GRAŽIŲ KELIONIŲ


Įsigytas maršrutas bus visam laikui, jeigu ištrinsite aplikacija ir vėl parsisiųsite, tereikės paspausti  "esu įsigijęs/us šį maršrutą ;)

 

 

UAB Pažink Tėvynę - turistines keliones ir laisvalaikio pramogas organizuojanti lietuviško kapitalo įmone. Įmonės pagrindinė vykdoma veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK 2 red.) 79.12 - Ekskursijų organizatorių veikla. Rinkoje veikianti nuo 2014 metu, įmonė teikia iškirtinai platų ir kokybiška paslaugu pasirinkimą galutiniam klientui - kolektyvams, įmonių darbuotojams, moksleiviams ar pavieniams asmenims. Įmonės teikiamas paslaugas apima: Pažintiniu, aktyvaus laisvalaikio, degustacinių kelionių organizatorius