GIDEO.EU

 

GIDAS KELIONĖJE – MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ, KURI PAKEIS TAVO KELIONES STILIŲ

Patirkite nuotykius vienas ar su draugais ir tuo pačiu metu gaukite visą būtiną informaciją interaktyviu ir išmaniu būdu per savo mobilųjį garso gidą.

Viskas, ko reikia, yra pasirinkti patinkantį maršrutą. Įjunkite garsą arba užsidėkite ausines ir sekitės nurodymus žemėlapyje. Kai pasiekiate reikiamą vietą, pasakojimas apie konkretų objektą automatiškai pasileis. Mūsų kelionių maršrutuose galite atrasti įdomius vietovės objektus, pasiekiamus keliaujant automobiliu, motociklu, dviračiu arba pėsčiomis. Maršrutai papildyti unikaliais gidų pasakojimais.

Mums svarbu, kad kelionių įspūdžiai ilgai išliktų Jūsų atmintyje, todėl pasakojimai pateikiami taip, kad galėtumėte suprasti, pajusti ir kartu patirti viską, kas vyksta.

Atminkite: nėra geresnio laiko atrasti nepažįstamus, tačiau gražius mūsų šalies kampelius nei dabar!

 

NAUDOJIMOSI ATMINTINĖ:

Jeigu maršrutas mokams, pirma įsigykite maršrutą, tuomet atsiras pasirinkimai: "Naviguoti į pradžią" , atvykę į vietą spauskite "Play" esantį ant nuotraukos.

Jeigu po pirkimo neatsirado šių pasirinkimų, tiesiog išeikite iš maršruto lango ir vėl sugryškite atgal.

Viršuje galite peržiūrėti maršruto žemėlapį, atsisiųsti jį ir keliaujant naudositės paslauga be interneto. Taip pat galite peržiūrėti numatytuosius maršruto objektus. Geros kelionės ;) 

UAB Pažink Tėvynę - turistines keliones ir laisvalaikio pramogas organizuojanti lietuviško kapitalo įmone. Įmonės pagrindinė vykdoma veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių (EVRK 2 red.) 79.12 - Ekskursijų organizatorių veikla. Rinkoje veikianti nuo 2014 metu, įmonė teikia iškirtinai platų ir kokybiška paslaugu pasirinkimą galutiniam klientui - kolektyvams, įmonių darbuotojams, moksleiviams ar pavieniams asmenims. Įmonės teikiamas paslaugas apima: Pažintiniu, aktyvaus laisvalaikio, degustacinių kelionių organizatorius