GIDEO.EU

GOOGLE PLAY PARDUOTUVĖ

Atsisakymo teisės: skaitmeninis turinys buvo pateiktas gavus jūsų išankstinį aiškų sutikimą ir jūs pripažinote, kad taip prarandate teisę atsisakyti sutarties. Daugiau informacijos rasite pridėtose Paslaugų teikimo sąlygose.

Teisinė garantija: jei esate EEE įsikūręs skaitmeninio turinio, paslaugų ar prekių vartotojas ir sutikote su mūsų Paslaugų teikimo sąlygomis, EEE vartotojų apsaugos įstatymai suteikia jums teisinę garantiją. Pagal šią garantiją esame atsakingi už bet kokius neatitikimus, kuriuos nustatote: 

  • per dvejus metus nuo prekių pristatymo ar vienkartinio skaitmeninio turinio ar paslaugų suteikimo; 
  • bet kuriuo metu, kol teikiamas skaitmeninis turinys ar paslaugos. 

Jūsų šalies įstatymuose gali būti apibrėžta ilgesnė garantija. Jūsų teisės pagal šias teisines garantijas nėra ribojamos taikant kokias nors kitas mūsų teikiamas komercines garantijas. Jei norite pateikti pretenziją dėl garantijos, susisiekite su mumis. 

Lėšų grąžinimas: jei pirkinys veikia netinkamai arba neatitinka sistemoje „Google Play“ pateikto aprašo, galite pateikti lėšų grąžinimo užklausą „Google Play“ svetainėje. Be to, galite gauti pagalbos tiesiai iš programos kūrėjo pagal teikiamą garantiją. Jei norite paklausti apie programą, dažnai atsakymą gausite greičiau susisiekę tiesiogiai su programos kūrėju. Programos kūrėjo kontaktinę informaciją rasite „Google Play“ programos išsamios informacijos puslapyje.

Suderinami įrenginiai: žr. šią informaciją apie suderinamus įrenginius.

Reikia pagalbos? Apsilankykite „Google Play“ pagalbos centre arba susisiekite su „Google“ numeriu 880000372 arba adresu [email protected]

APPLE STORE

Get help with subscriptions and purchases. Visit Apple Support.

Learn how to manage your password preferences for iTunes, Apple Books and App Store purchases.

To cancel your purchase within 14 days of receiving this invoice, report a problem or contact us.
Learn more about your right of withdrawal
 
 
 
  Apple  
 
  Apple ID Summary • Terms of Sale • Privacy Policy  
 
  Copyright © 2023 Apple Distribution International Ltd.
All rights reserved
Hollyhill Industrial Estate, Hollyhill, Cork, Ireland. Ireland VAT Reg No. IE9700053D